Apie mus

„BALTERA“ laidojimo namai, laidotuvėmis rūpinasi jau 20 metų!

Atsakingai ir sklandžiai Jums galime padėti visais laidotuvių organizavimo klausimais. Esame patikimi, profesionalūs, gerai savo darbą išmanantys specialistai.

Rūpinantis laidotuvėmis, mūsų šaunių žmonių komanda Jums ir Jūsų artimiesiems padės: organizuoti, koordinuoti ir įgyvendinti visas reikiamas laidotuvių apeigas ir procedūras.

Jau daugelį metų rūpinamės laidotuvių organizavimu ir teikiame platų paslaugų spektrą: mirusiųjų pervežimas, mirusiųjų saugojimas šaldytuvuose, palaikų paruošimas šarvojimui (aprengimas, balzamavimas, kremavimas), visų laidotuvių dokumentų sutvarkymas,  šarvojimo salių nuoma, laidotuvių reikmenų tiekimas (gedulingos puokštės, gėlės, žvakės, kryžiai, juostos ir kt.), pagalba užsakant mišias bažnyčiose. Taip pat teikiame visas, Jums reikiamas paslaugas laidotuvių eigoje.

„BALTERA” laidojimo namų biuras yra įsikūręs Šiaulių mieste, visai šalia Šv. Jurgio Bažnyčios. Nepaisant to, kad fiziškai esame Šiauliuose, laidotuvių organizavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

MŪSŲ POŽIŪRIS Į KLIENTĄ – dėmesingumas. Įsiklausome į savo klientus ir stengiamės išpildyti visus jų pageidavimus. Didžiulį dėmesį skiriame net ir smulkiausioms detalėms, juk smulkmenos ir sudaro bendrą visumą.

Mūsų kolektyvas visada pasirengęs suteikti nuoširdžią pagalbą.

Konsultacijos ir pagalba visais laidotuvių klausimais

Alvydas Grigalius

8 (650) 49 098

alvydas@baltera.lt

Alina Grigalienė

8 (656) 27 971

alina@baltera.lt